تبلیغات
Real Madrid Blog News & Info - ارسال ایمیل اشتباه، باعث غیبت مارسلو در کوپا آمه ریکا شد
 

طفره رفتن مارسلو از حضور در دیدار دوستانه برزیل مقابل اسکاتلند در ماه مارس سال جاری میلادی کافی بود تا مانو منزس به فکر انتقام از این بازیکن جوان بیفتد. سرمربی باتجربه تیم ملی برزیل روز سه شنبه در صحبتهایی اعلام کرد که مارسلو را به خاطر عدم حضور در دیدار دوستانه مقابل اسکاتلند به رقابتهای کوپا آمه ریکا نخواهد برد.

 

منزس دراین رابطه در گفت و گو با شبکه تلویزیونی اسپورت تی وی گفت:« برای من و برای هواداران ،مهمترین نکته تیم ملی برزیل است.می خواهم همه بازیکنان این را حس کنند.ما دوره ای را سپری کردیم که طی آن بازیکنان به صورت غیررسمی   دعوتشان به تیم ملی را رد می کردند و از حضور در اردوها عذرخواهی می کردند.اگر من بخواهم اجازه دهم که چنین مسائلی در ابتدای پیش بیاید،کار ما پایان خوبی نخواهد داشت »

سرمربی تیم ملی برزیل در صحبتهایش نکاتی را یادآوری کرد تا ثابت کند که مارسلو تمایلی به حضور در دیدار دوستانه برزیل مقابل اسکاتلند در ماه مارس گذشته نداشت. منزس اعلام کرد که ایمیلی را از مارسلو دریافت کرده که مارسلو به اشتباه برای او فرستاده بوده و قصد داشته تابرای فرد دیگری بفرستد و به لطف آن ایمیل بود که سرمربی سلسائو دریافته که مارسلو تمایلی برای حضور در آن بازی دوستانه ندارد و می خواهد در رختکن تیم باشگاهی اش بماند.

منزس در ادامه صحبتهایش وارد جزئیات نشد ولی به این نکته اشاره کرد که مارسلو در این ایمیل نوشته:« خب مشکلم حل شد»

این درحالی بود که مارسلو در زمان حضور تیم ملی برزیل در لندن برای برگزاری این دیدار دوستانه مقابل اسکاتلند از ناحیه کمر احساس ناراحتی می کرد و مارسلو به بهانه کمر درد در اردوی تیمش حاضر نشد و آدریانو، بازیکن بارسلونا جای او را گرفت. منزس در بخش پایانی صحبتهایش دراین رابطه گفت:«برخی مواقع به خاطر فشارهای باشگاه ها، بازیکنان ممکن است تصمیماتی بگیرند.شاید او در آن زمان تصمیم گرفته تا چنین رفتاری داشته باشد. ولی بعدا به بلوغ می رسی، با بقیه صحبت می کند و منطقا می توانی در تصمیمت بازنگری کنی.»

برزیل در رقابتهای مرحله گروهی کوپا آمه ریکا با تیمهای اکوادور، پاراگوئه و ونزوئلا هم گروه است. این رقابتها روز اول جولای آغاز خواهد شد.


 

نوع مطلب : عملکرد ملی پوشان، 
برچسب ها :
Real Madrid Blog News & Info
وبلاگ اخبار و اطلاعات رئال مادرید
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : بهنام مورینیو
پیوندها
نویسنده وبلاگ
نظرسنجی وبلاگ
به نظر شما بهترین بازیکن رئال مادرید در فصل گذشته کدام بود؟

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

realmadrid-chelsea.tk


                    
 
 
 

وبلاگ اخبار و اطلاعات رئال مادرید