تبلیغات
Real Madrid Blog News & Info - گزارش روز: رئال ودریافت پیشنهادات برای کاکا
 

سران باشگاه رئال مادرید این روزها در حال طراحی استراتژی ای برای خریدهای جنجالی بازار تابستانی شان هستند و البته ممکن است این ماجرا در مورد بازیکنان خروجی شان صدق کنند.

 

فروش بازیکنان در رئال همواره دردسرهای خاص خودش را دارد. برخی ها نمی خواهند از رختکن تیم مادریدی بروند و برخی دیگر بیش از حد بر رفتن اصرار می کنند. واقعیت این است که فلورنتینو پرس و اعضای کادر مدیریتی رئال در نظر دارند تا به بهترین نحو ممکن در بازار نقل و انتقالات حاضر باشند.

آنچه مشخص است این است که سران رئال همواره اعلام کرده اند که قصد فروش کاکا را ندارند. ولی گل دات کام در گزارشی در سال 2010 اعلام کرده بود:« کاکا ممکن است اتفاق غیرمنتظره بازار نقل و انتقالات باشد و در تابستان رختکن رئال را ترک کند.»

دراین میان میلان و چلسی ممکن است بهترین مقاصد برای ستاره برزیلی باشند.

 

 

کاکا در رئال موفق نبوده و به همین خاطر آینده اش در برنابئو با ابهاماتی مواجه است.

درحالی که برخی از رسانه ها سعی دارند تا خبر جدایی احتمالی کاکا را تکذیب کنند ولی اخباری که این روزها منتشر می شود، ممکن است سران این رسانه ها را مجبور به تغییر موضع کند.

اکنون روزنامه مارکا که در ماه مارس در گزارشی به این نکته اشاره کرده بود که کاکا به هیچ قیمتی از رئال جدا نخواهد شد، اکنون در گزارشی اعلام کرده که رئال آماده بررسی پیشنهادات وارده برای کاکا است. طبق گزارش این روزنامه چاپ مادرید، سران اینتر پیشنهادی 30 میلیون یورویی را برای خرید کاکا ارائه کرده اند که این پیشنهاد بلافاصله از سوی سران رئال رد شده است؛ چرا که آنها ستاره شان را تنها به قیمت 40 میلیون یورو به فروش خواهند رساند.

 

 

نکته جالب توجه اینجاست که بعد از مدتها سکوت کاکا و اعضای خانواده اش صحبتهای ضد و نقیضی را درمورد آینده او مطرح می کنند. به نظر می رسد که ستاره برزیلی می خواهد در رئال بماند ولی همیشه درهایی را باز می گذارد.به ویژه به روی میلان که با چشمانی بسته همیشه به دنبال بازگرداندن کاکا هستند.

رئال مادرید هم درانتظاردریافت پیشنهادی است که بتواند هر دو طرف راراضی نگاه دارد.اگر سران اینتر پیشنهاد 30 میلیون یورویی شان را افزایش دهند، کهکشانی ها برسر میز مذاکره خواهند نشست. هر چند که بسیار بعید است که کاکا به این پیشنهاد پاسخ مثبت دهد؛چون گذشته روسونری اش برایش ارزش بیشتری درمقایسه با یوروهای موراتی دارد.

 

 

نوع مطلب : نقل و انتقالات، 
برچسب ها :
Real Madrid Blog News & Info
وبلاگ اخبار و اطلاعات رئال مادرید
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : بهنام مورینیو
پیوندها
نویسنده وبلاگ
نظرسنجی وبلاگ
به نظر شما بهترین بازیکن رئال مادرید در فصل گذشته کدام بود؟

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

realmadrid-chelsea.tk


                    
 
 
 

وبلاگ اخبار و اطلاعات رئال مادرید