تبلیغات
Real Madrid Blog News & Info - بیانیه باشگاه رئال مادرید: حرفهای راسل تاسف آور است
 

رئال مادرید در وب سایت خود، بیانیه ای را در پاسخ به ساندرو راسل، مدیر بارسلونا منتشر كرد.

 

 

 

 

در این بیانیه آمده است :

رئال مادرید بابت بیانیه شوربختانه ای كه مدیر باشگاه بارسلونا امروز ایراد كرد ابراز تاسف می كند. زهر چند كه قابل درك است كه این پاسخ فشارهایی است كه هئیدت مدیره اش، از سوی بخش خاصی از رسانه ای نزدیك به این باشگاه حس كرده و از آنها خواسته اند تا رفتار قاطعانه تری نسبت به تیم ما داشته باشند.

بحث كذب در این سخنرانی در مورد گزارشات مشخص در مورد استفاده از مواد نیروزا در ورزش، هیچ ارتباطی به باشگاه رئال مادرید ندارد (نه از نظر خاستگاه خبر و نه از نظر پراكندنش). این برای ما غیر قابل درك است و چرا كه هر كسی كه باشگاه ما را می شناسد ، بلافاصله و اساسا، گزارشاتی كه در برخی رسانه ها منتشر شده را تكذیب كرده اند.

یاد آوری این نكته كه باشگاه بارسلونا در مقابله با فشارها یك شكایت رسمی تحیر انگیز را از مربی رئال مادرید تسلیم یوفا كرد، چیزی كه در روابط دو باشگاه بی سابقه بوده است.

علی رغم این اتفاق نادر و بیانیه ای كه مدیر باشگاه بارسلونا اعلام داشته است، برای مصلحت فوتبال، باشگاه رئال مادرید به تلاش برای داشتن بهترین ارتباطات با باشگاه بارسلونا ادامه می دهد، مثل كاری كه با هر باشگاه دیگری در اسپانیا و اقصی نقاط جهان انجام می دهد.

در پایان، باشگاه رئال مادرید، یك بار دیگر، پایبندی خود به رفتار ورزشكاری و ارزشهای ذاتی فوتبال را تصریح می كند، به خصوص آنهایی كه مربوط به بازی جوانمردانه و مبارزه آشكارا با راشیسم هستند. باشگاه این را یك عنصر مهم در ورزش می داند كه ارزشها را برای كودكان سرتاسر جهان احیا می كند. 

نوع مطلب : اخبار دیگر، 
برچسب ها :
Real Madrid Blog News & Info
وبلاگ اخبار و اطلاعات رئال مادرید
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : بهنام مورینیو
پیوندها
نویسنده وبلاگ
نظرسنجی وبلاگ
به نظر شما بهترین بازیکن رئال مادرید در فصل گذشته کدام بود؟

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

realmadrid-chelsea.tk


                    
 
 
 

وبلاگ اخبار و اطلاعات رئال مادرید