تبلیغات
Real Madrid Blog News & Info - مورینیو در فکر تغییر سیستم رئال از 1-3-2-4 به 3-3-4
 

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال به دنبال آن است تا سیستم 1-3-2-4 را کنار گذاشته و تیمش را در فصل بعد با سیستم 3-3-4 روانه میدان کند.

 

 

این تغییری است که باانتقال نوری شاهین به رختکن رئال، به این بازیکن ترک تبار اجازه می دهد تا در سمت چپ خط میانی سه نفره مادریدی ها حضور داشته باشد.

فصل گذشته رئال با سیستم 1-3-2-4 بازی می کرد و با حضور کاسیاس در دروازه و 4 مدافع متشکل از سرخیو راموس، په په ، ریکاردو کاروالیو و مارسلو و خط دفاعی ژابی آلونسو و سامی خدیرا  به میدان می رفت. آنخل دی ماریا، مسعوت اوزیل و کریستیانو رونالدو یک خط جلوتر بودند و معمولا پشت سر کریم بنزما بازی می کردند.

البته به نظر می رسد که تغییرات آقای خاص برای سیستم این فصل رئال، در خط دفاعی تیم نیست و بیشتر به مرکز میدان برمی گردد. بدین ترتیب انتظار می رود که سامی خدیرا به سمت راست خط میانی منتقل شود و آلونسو در مرکز و نوری شاهین در سمت چپ به بازی بپردازند. اوزیل،بنزما و رونالدو هم در خط حمله قرار خواهند گرفت و کاکا و دی ماریا هم گزینه های تعویضی برای اوزیل خواهند بود.

در صورتی که سیستم 3-3-4 مورینیو در این فصل به خوبی جواب دهد،انتظار می رود تا ترکیب ثابت رئال برای فصل بعد بدین ترتیب باشد: کاسیاس، راموس، په په، ریکاردو کاروالیو، مارسلو، خدیرا،آلونسو، شاهین، اوزیل، بنزما و رونالدو 

نوع مطلب : اخبار دیگر، 
برچسب ها :
Real Madrid Blog News & Info
وبلاگ اخبار و اطلاعات رئال مادرید
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : بهنام مورینیو
پیوندها
نویسنده وبلاگ
نظرسنجی وبلاگ
به نظر شما بهترین بازیکن رئال مادرید در فصل گذشته کدام بود؟

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

realmadrid-chelsea.tk


                    
 
 
 

وبلاگ اخبار و اطلاعات رئال مادرید