تبلیغات
Real Madrid Blog News & Info - تلاش مجدد میلان برای بازگرداندن کاکا
 

اگر کاکا در رئال مادرید ماندگار شود، این به خاطر نبود پیشنهادات برای جذب او نخواهد بود؛ چرا که این روزها تیمهای فراوانی هستند که برای جذب کاکا دست به کار می شوند.

 

این در حالی است که با گذشت دو فصل از پیوستن کاکا به رختکن رئال، این ستاره برزیلی نتوانسته در ترکیب تیم مادریدی جا بیفتد و بار دیگر با ارائه بازیهای تماشایی، یادآور کاکای میلان باشد و همین باعث شده تا زمزمه ها درمورد جدایی کاکا از رئال هر روز بیشتر و بیشتر می شود.

آخرین تیمی که برای جذب این ستاره برزیلی ابراز تمایل کرده بود، میلان بوده است. نام کاکا همیشه درکنار تیم سابقش به گوش می رسد ولی این بار به نظر می رسد که سران میلان تصمیم جدی خود را برای بازگرداندن کاکا به رختکن تیمشان گرفته اند؛ به ویژه بعد از آنکه سران اینتر برای خرید ستاره شماره 8 رئال ابراز تمایل کرده اند، میلانی ها بیش از هرزمان دیگر به دنبال دارنده سابق توپ طلا هستند.

میلان در حال بررسی مسائل مالی برای به خدمت گرفتن کاکا هستند. آنها اکنون با به فروش رساندن پیرلو  به یووه، پول خوبی ذخیره کرده اند وهمین پول برای خرید کاکا به آنها کمک خوبی خواهد کرد.طبق گزارشهای منتشره در رسانه های ایتالیایی، گالیانی در جلسه ای که این هفته با پدر کاکا داشت، از او درخواست کرده تا از مبلغ دستمزد کاکا بکاهند تا بدین ترتیب ستاره برزیلی بتواند به سن سیرو بازگردد. این درحالی است که ستاره برزیلی با قاطعیت تمام چنین خبرهایی را تکذیب می کند.

کاکا دائما در صحبتهایش اعلام می کند که آینده اش دررئال مادرید رقم خواهد خورد و هر اتفاقی که بیفتد به تیم دیگری نخواهد رفت.کاکا می گوید که تنها به موفقیت با مادرید فکر می کند و این را به مورینیو هم گفته است.از همین رو هم هست که تمام شایعات درمورد احتمال جدایی اش از رئال را رد می کند.

 

نوع مطلب : نقل و انتقالات، 
برچسب ها :
Real Madrid Blog News & Info
وبلاگ اخبار و اطلاعات رئال مادرید
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : بهنام مورینیو
پیوندها
نویسنده وبلاگ
نظرسنجی وبلاگ
به نظر شما بهترین بازیکن رئال مادرید در فصل گذشته کدام بود؟

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

realmadrid-chelsea.tk


                    
 
 
 

وبلاگ اخبار و اطلاعات رئال مادرید