تبلیغات
Real Madrid Blog News & Info - خشم رئالی ها از دی ماریا برای درخواستش برای افزایش دستمزدش
 

سران باشگاه رئال مادرید هنوز نتوانسته اندبا درخواست آنخل دی ماریا برای افزایش دستمزدش، آن هم در جلسه ای عمومی درک کنند. دی ماریا اخیرا در کنفرانسی خبری در آرژانتین درخواستش برای افزایش دستمزدش در رئال را مطرح کرد.

 

ستاره آرژآنتینی رئال در گفت و گو با رادیو لارد گفت:« من بی صبرانه در انتظار تمدید قراردادم هستم.به محض آنکه به رئال پیوستم به من گفتند که اگر در سال اول حضورم در رئال موفق باشم، رقم دستمزدم را افزایش خواهند داد و این انتظار مرا عصبی و کلافه کرده.»

این صحبتهایی بود که دی ماریا درمورد تمدید قراردادش مطرح کرد و منظورش از تمدید قرارداد، بازنگری در رقم دستمزدش بود.چرا که قراردادی که او در زمان پیوستن به رئال به امضا رساند تا تابستان سال 2016 اعتبار دارد. این ستاره آرژآنتینی سالانه حدود 2 میلیون یورو از سران رئال دریافت می کند و یکی از کمترین دستمزدها در رختکن این تیم را دارد. چرا که تنها دستمزد سالانه 7 بازیکن در رختکن رئال از دستمزد او کمتر است.

دی ماریا بعد از سپری کردن فصلی که معمولا در ترکیب ثابت رئال قرار داشت و بعد از آنکه سران رئال او را یکی از آینده دارترین ستاره هایشان نامدیند، در انتظار آن است تا رقم دستمزدش طبق وعده های ابتدایی افزایش یابد.

ولی صحبتهای این ستاره آرژانتینی اصلا به مذاق سران رئال خوش نیامده است. آنها معتقدند که کار دی ماریا در رسانه ای کردن این ماجرا اصلا صحیح نبود و او باید درخواستش را به سران رئال اعلام می کرده.

البته صحبتهای دی ماریا هم به همین جا ختم نشده و او پایش را فراتر از این صحبتها گذاشته:« مطمئنم که تیمهای دیگر اروپایی هم عملکرد من را زیر نظر دارند ولی من از حضور در رئال واقعا راضی هستم.»

نوع مطلب : اخبار دیگر، 
برچسب ها :
Real Madrid Blog News & Info
وبلاگ اخبار و اطلاعات رئال مادرید
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : بهنام مورینیو
پیوندها
نویسنده وبلاگ
نظرسنجی وبلاگ
به نظر شما بهترین بازیکن رئال مادرید در فصل گذشته کدام بود؟

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

realmadrid-chelsea.tk


                    
 
 
 

وبلاگ اخبار و اطلاعات رئال مادرید