تبلیغات
Real Madrid Blog News & Info - ركورد شكنی رئال مادرید: درآمد 450 میلیونی در یك فصل
 

فلورنتینو پرس از هیئت مدیره خود برای روز دوشنبه دعوت كرده تا جلسه سالانه در مورد بررسی فصل های اخیر و برنامه ریزی فصل های آتی مورد توجه قرار گیرد.

 

 

 

به گزارش مرجع خبری رئال مادرید حساب ها و نقل و انتقالات مورد بررسی قرار خواهند كرد. مدیر رئال مادرید یك بار دیگر توانایی های خود را در امر اقتصاد نشان داده و تا 30 ژوئن، درآمدی بالغ بر 450 میلیون یورو كه 30 میلیون یورو از آن سود خالص است را نصیب باشگاه كرده است كه ركورد فوق العاده ای در صنعت ورزش است. فصل گذشته رئال مادرید فصل را با درآمدی بیش از 442 میلیون یورو به پایان رسانده بود.


دلایل مختلفی برای این رشد مالی وجود دارد كه علت اصلی آن، افزایش تماشاگران در بازیها، افزایش قیمت بلیط ها و درآمد بیشتر حاصل از چمپیونزلیگ است. مورینیو باعث شد كه رئال مادرید به نیمه نهایی برسد و این به معنی دریافت پول بیشتر از یوفاست.

درآمد حاصل از جایگاه های VIP، تورهای برنابئو و بخش بازاریابی هم موفقیت آمیز بوده است. جدا از آمار، فلورنتینو و مدیرانش می توانند پروژه های جدید تیمهای بسكتبال و فوتبال را بررسی كنند كه به معنی بررسی كار مورینیو با قهرمانی كوپا، رسیدن به نیمه نهایی چمپیونزلیگ و خریدهایی است كه صورت گرفته است (شاهین ، آلتین توپ و كایخون). همچنین برنامه های بنیاد خیریه نیز مورد توجه قرار می گیرد.

برنامه هایی مثل ساخت مدرسه و فعالیت های دیگر كه بخش مهمی از جلسه هیئت مدیره خواهند بود. همچنین شرایط برنابئو و والدبباس نیز مورد بررسی قرار می گیرند.

بی تردید، مدیران رئال از عملكرد فصل گذشته رضایت دارند چرا كه به نظرشان باشگاه از هر نظر بهتر شده است و امیدوارند كه فصل بعد جامهای بیشتری نصیب رئال مادرید شود.

 

نوع مطلب : اخبار دیگر، 
برچسب ها :
Real Madrid Blog News & Info
وبلاگ اخبار و اطلاعات رئال مادرید
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : بهنام مورینیو
پیوندها
نویسنده وبلاگ
نظرسنجی وبلاگ
به نظر شما بهترین بازیکن رئال مادرید در فصل گذشته کدام بود؟

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

realmadrid-chelsea.tk


                    
 
 
 

وبلاگ اخبار و اطلاعات رئال مادرید